Klisna Bára

Klisna plemene Welsh Pony, narozena 24.4.2006 po 878 Grey (French Syd Ganymed), výška v kohoutku 128 cm. Pořízena v září 2009. Klisna vhodná do pony sportu i výcvik mladých jezdců s váhou do 45 kg. Hojně využívaná v programu Pony školka pro děti od 4 let. Klisna je v majetku Jezdecké školy.

Klisna Nomoza

Nová posila stáje

Klisna Elizabeth

Klisna narozena 10.5.2006 po CS Eliáš z matky A 1/1 Hermine. Kvh 158 cm je vyhovující pro jezdce menší a střední postavy. Klisna je temperamentní a vyniká dobrým skokovým potencionálem. Využití klisny jsme našli také pro individuální výcvik malých jezdců od 8 let.

Klisna Laura

Klisna Český sportovní pony po Shahi, narozena 31.7.2003. Červený vraník, kvh 151 cm. Klisna byla zakoupena Jezdeckou školou dne 26.7.2012 do skupiny koní pro výcvik. Vzhledem k dobrému skokovému potenciálu (ZL) je zařazena i do přípravy jezdců na ZZVJ a její využití jsme našli i v reprezentaci jezdecké školy na skokových i drezurních závodech pod mladými jezdci s jezdeckou licencí.

Jezdecká škola Plzeň

Valach Schein

Kůň plemene Český Teplokrevník po Sargoni z matky po Silvio II narozen v roce 2009. Konstitučně výrazný kůň s prostornými chody, dobrým charakterem plní funkci koně pro mírně pokročilé a pokročilé jezdce.

Valach Missuri

Valach Anglický Plnokrevník po Dara Monarch (GB), narozen 4.5.2005. Valach byl zakoupen pro účely jezdeckého výcviku a přípravy jezdců k získání jezdecké licence, v současné době využívaný i na skokových a drezurních závodech. Kůň má přiměřený temeprament, se kterým dokáží pracovat děti jak ve skokovém tréninku, tak i v drezurních úlohách. Sympatický kůň hodný na ošetřování dětmi si již získal řadu příznivců.

Klisna Šwarná

Klisna plemene A1/1 po Laroche (GER) z matky Shangila, narozena 5.5.2004. Zakoupena na konci srpna 2013 pro účely výcviku pokročilých jezdců. Vzhledem k plemeni překvapí svou výškou v kohoutku 169cm. Atraktivní zbarvení smíšený bělouš s černými, šedými a hnědými skvrnami po celém těle. Klisna je v dlouhodobém pronájmu jezdkyně Anny Vitákové a hájí barvy jezdecké školy v parkuovém skákání. V sezoně 2015 byla účastníkem mnoha soutěží stupně z a ZL, kde velmi pozitivně překvapili svými výsledky. Krásné 3 místo tato dvojice vybojovala ve skokovém seriálu Západočeská Jump Tour. V roce 2016 přejem dvojici neméně úspěchů na sportovním poli. Klisna je majetkem jezdecké školy.

Klisna Spoty

Klisna plemene ČT, narozena 6.5.1999 vhodná pro mírně pokročilé jezdce. Kvh 160 cm. Zvládne základní drezurní práci i skokový výcvik. Silná konstituce a pevná záda, střední rámec umožňují obsazení klisny i pod dospělé jezdce. Spoty umí být i poměrně temperamentní, ikdyž na první pohled "klame tělem". Klisna je v majteku jezdecké školy.

Valach Leon

Český sportovní pony, narozen v roce 2010, po Klootwijkhoeve´s Vidar z matky Laura po Shahi. Mladý kůň s vynikajícím skokovým projevem a ochotou pracovat. Vyhoví jezdci v tréninku a je spolehlivý při oštřování. Vzhledem k věku je využíván pouze pokročilými jezdci. V roce 2015 účastník drezurních závodů v sedle s Kristýnou Drtilovou za tým jezdecké školy. Malé zklamání přišlo při měření koně, který nám vyrostl na 152cm kvh a není možné startovat v kategorii pony. I tak si našel dobré ohodnocení mezi velkými koni. Kůň je v majetku jezdecké školy.

Foto již brzy

Klisna Sága

Teplokrevná klisna zapsaná v plemenné knize ČT po A1/1 2608 Bourbon z matky ČT Sára. Narozena 15.2.1999, kvh 161, hnědák s odznaky. Vlastní výkonnost skoky 120. Zkušená a dobře přiježděná klisna "učitelka" pro začátečníky i pokročilejší jezdce. Velmi dobře doplnila řady školních koní. Klisna je v majetku jezdecké školy.

Valach Jasper Gold

Valach Český Teplokrevník, narozen 20.4.2005. Smíšený bělouš, kvh 174. Kůň s vynikajícím skokovým projevem po 709 Jaspis (KWPN). V průběhu roku je účastníkem mnoha parkurových závodů v sedle s Terezou Majerovou, kdy dosáhli výkonost "S". Kůň je v majetku Terezy Majerové a startuje za tým jezdecké školy.

Již brzy dodáme i foto

Valach Wandal

Český Teplokrevník po Orido z matky Gréta, narozen v červnu 2008. Aktuálně v tréninku s výkonností skoky ZL.

Valach Los Angeles

Holštýnský Teplokrevník po Lascadell narozen 7.5.2000. Vysoký a temperamentní valach se skovým potencionálem a aktuální výkonností S. Vhodný pro pokročilejší jezdce.